KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13139414
nr 1313 9414
Stig Kjellin
(f. 1914), Sverige
Oljemålning, "Tre Båtar". Olja på pannå, signerad, 29x59 cm
Stig Kjellin, svensk målare född i Borås 1914.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:06:50
13/3 12:41:57
100 kr
16/3 19:40:37